جک برقی کمیاب

جک برقی کمیاب

جک برقی کمیاب

برخی از شرکت های جک برقی کمیاب هستند که نصب جک برقی کمیاب را به مشتری آموزش می دهند .

انواع گوناگونی از جک برقی در بازار وجود دارد  که در اینجا به معرفی یکی از جک برقی کمیاب میپردازیم .

مدل CL600  که از ویژگی های این نوع از جک برقی کمیاب این است که قدرت هر لنگه ی آن ۳۰۰ کیلوگرم میباشد .

قیمت مناسب

قیمت مناسب این نوع از جک برقی کمیاب چشمگیر میباشد . همچنین برنامه دهی ساده به این نوع از جک برقی کمیاب کار آسانی است و یکی از ویژگی های خوب این نوع از جک برقی کمیاب به شمار میآید .

پشتیبانی و ساپورت کردن باطری جک برقی کمیاب در مدلی که گفتیم یکی از ویژگیهای آن است و همچنین استفاده از تایم در این نوع از جک برقی کمیاب قابل ذکر میباشد .

یکی از معایب این نوع از جک برقی کمیاب این است که کاور ندارد و این یکی از معایب ظاهری جک برقی کمیاب می باشد که در دید مشتری زیبا به نظر نمیرسد . و همچنین اینکه ظاهر این مدل از جک برقی کمیاب نسبت به دیگر جک برقی کمیاب یه مقدار پایین تر و ساده تر است و شاید این همان علت ارزان تر بودن این نوع نسبت به دیگر جک برقی کمیاب است .

جک برقی کمیاب

جک برقی کمیاب

ولی این کم بودن قیمت این نوع از جک برقی کمیاب نسبت به سایر جک برقی کمیاب در بازار نظر مشتریانی که نمیخواهند زیاد هزینه بکنند را جلب کرد .

از این پس به بررسی نمونه ی دیگری از  جک برقی کمیاب میپردازیم

جک برقی کمیاب بازویی یورماتیک

از جک برقی کمیاب را در اینجا مثال خواهیم زد . این نوع از جک برقی کمیاب اتوماتیک دارای برنامه ریزی مدار کنترل میباشد . و نمایش این نوع از جک برقی کمیاب به صورت تمام دیجیتال به همراه نمایشگر LCD می باشد . ولتاژ کاری این نوع از جک برقی کمیاب ۲۲۰ ولت ۵۰ هرتز است . ماکزیمم زاویه بازشو این نوع از  جک برقی کمیاب ۱۱۰ درجه است . حداکثر وزن هر لنگه جک برقی کمیاب ۳۰۰ کیلوگرم می باشد . توان مصرفی این نوع از جک برقی کمیاب ۲۸۰ وات است . این مدل از جک برقی کمیاب دارای حداکثر کشش  ۲۸۰۰ نیوتن است . حداکثر طول هر لنگه جک برقی کمیاب ۲٫۷۵ متر است . تشخیص مانع موجب می شود جهت حرکت جک برقی کمیاب به صورت اتوماتیک معکوس شود.
این نوع از جک برقی کمیاب دارای ولتاژ ۲۲۰ ولت AC می باشد ، جک برقی کمیاب دارای حداکثر کورس عملکرد ۴۰۰ میلی متر است . جک برقی کمیاب  دارای جریان مصرفی  ۱٫۲ تا ۱٫۷ آمپر می باشد
عملکرد دو سرعته از ویژگیهای این جک برقی کمیاب است .
درصورت قطع برق عملیات باز و بسته شدن جک برقی کمیاب قطع نمیشود بلکه نصاب جک برقی کمیاب می تواند با استفاده از آموزش های اولیه به مشتری آموزش دهد که جک برقی کمیاب با رفتن برق به صورت دستی نیز امکان پذیر می باشد.

اشتراک این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


عمل بینی در کرج