فروش جک برقی ارزان

فروش جک برقی ارزان

فروش جک برقی ارزان

برای فروش جک برقی ارزان ابتدا باید به نکاتی توجه کنیم : که هدف ما از فروش جک برقی ارزان چیست ؟ فروش جک برقی ارزان به چه علتی می باشد ؟ و ما که در اینجا نقش فروشنده ی فروش جک برقی ارزان را داریم چه امکاناتی را برای فروش جک برقی ارزان در اختیار مشتری خود برای فروش جک برقی ارزان قرار می دهیم ؟

امروزه به دلیل کلاه برداری های زیادی که در متاسفانه در کشور ما دیده میشود ، خریدار به فروشنده و فروشنده به خریدار شک و شبه هایی دارند که با وجود بعضی مسائل این شک برطرف می شود .

برای مثال بستن قراردادی مطمئن با مشتری خیال او را از بابت صحت خرید در جک برقی راحت میکند .

همچنین نشان دادن بروشوری از جک برقی خواسته شده و دادن فاکتور خرید به مشتری .

همچنین نکته ی دیگه داشتن ضمانتنامه ی جک برقی به خریدار می باشد . گارانتی محصولات این اطمینان را به مشتری می دهد که در صورت خرابی جک برقی دیگر نیازی به دلشوره در ظرف مدت زمانی که در گارانتی قید شده است ، به نمایندگی مربوطه جک برقی خواهد رفت و مشکل وی حل خواهد شد .

بدون پرداخت هزینه ای تا یک سال یا بیشتر مشتری میتواند از جک برقی مورد نیاز خود استفاده کند و این کاملا به نفی مشتری می باشد .

فرض کنید که فروشنده ی فروش جک برقی ارزان در یک فروشگاه بزرگ هستید . به نظر شما برای فروش جک برقی ارزان چه کارهایی باید برای تضمین فروش جک برقی ارزان به مشتری خود بدهیم ؟

ابتدا باید اطلاعات لازم و کافی را در زمینه ی فروش جک برقی ارزان داشته باشیم، که اگر مشتری برای خرید جک برقی ارزان هر سوالی پرسید در زمینه ی فروش جک برقی ارزان دچار نقص نباشیم .

دادن ضمانتنامه به مشتری از طرف کارگاه یا کارخانه ی فروش جک برقی یکی دیگر از مواردی ایست که این اعتماد و تضمین را به مشتری برای خرید جک برقی خود خواهد داد .

که او با خیال راحت از فروشنده ی مربوطه جنس خویش را خریداری نماید .

دوم اینکه کاتالوگ یا بروشوری از لیست اجناس خود تهیه کرده و در اختیار مشتری برای فروش جک برقی ارزان قرار دهیم .

که مشتری بتواند اجناس خود را از طریق آن انتخاب کرده و مطابق با نیاز مشتری فروش جک برقی ارزان انجام شود .

نکته اینجاست که گاه ممکن است با تهیه ی بروشور فروش جک برقی ارزان یا کاتالوگ اجناس فروش جک برقی ارزان مشتری به سوالات خود درباره ی فروش جک برقی ارزان دست پیدا نکند ، همچنین ممکن است که مشتری از نظر ظاهری یکی از کالاهای فروش جک برقی ارزان را بپسندد اما اصلا برای آن مشتری کارایی نداشته باشد .

در اینجا وجود یک مشاور فروش جک برقی ارزان یا همان شخص فروشنده ی فروش جک برقی ارزان لازم است که مشتری را راهنمایی کند که آیا فروش جک برقی ارزان به کار او میخورد یا اصلا مطابق کار وی نیست . پس روشن کردن مسئله ی نوع جک برقی به هنگام فروش جک برقی ارزان بسیار مهم است .

و نکته ی بعدی این است که قطعات موجود در جک برقی را هنگام قسمت نهایی فروش جک برقی ارزان برای مشتری بازکنیم که این دستگاه چه امکانات و تجهیزاتی خواهد داشت .

یکی از قطعاتی که به همراه جک برقی در هنگام فروش جک برقی ارزان به خریدار داده میشود چشمی های جک برقی می باشد .

در اینجا به بررسی کامل چشمی های درب پارکینگ اشاره خواهیم کرد .

و حال در اینجا به نقش چشمی ها در درب اتوماتیک ( Automatic Doors ) میپردازیم .
چشمی درب اتوماتیک که وابسته به فروش جک برقی ارزان است  دارای فرستنده و گیرنده هایی میباشد .

که این فرستنده و گیرنده ها از جنس مادون قرمز می باشند ، که وظیفه ی آنها این است که برای تعیین موقعیت باز یا بسته بودن درب برقی و کنترل تردد اشخاص و اطمینان از نبودن شخص یا وسیله نقلیه هنگام بسته شدن به شمار می آیند .

وسیله ی دیگری که در جک برقی به هنگام فروش جک برقی ارزان به مشتری داده می شود ریموت درب پارکینگ ( ریموت کنترل دربهای اتوماتیک ) چه نقشی را در سیستم درب اتوماتيك ایفا می کند ؟

انواع جک برقی

جک برقی

ریموت درب پارکینگ یا همان ریموت جک برقی وظایفی به عهده دارد که در اینجا بازگو میکنیم : ریموت ها برای کنترل از راه دور درب پارکینگ استفاده می شود که بوسیله آن می توان درب برقی یا کرکره اتوماتیک را باز یا بسته نمود . برای استفاده از ریموت درب پارکینگ باید قطعا قسمت گیرنده در قسمت مرکز کنترل درب نصب شود و نصب این قطعه از جک برقی نیز به عهده ی نصاب جک برقی به هنگام فروش جک برقی ارزان از طرف فروشگاه مورد نظر می باشد .
یکی از مواردی که بعضی از افراد به آن دچار میشوند این است که جک برقی مورد نیاز خود را به سالمی از کارخانه یا کارگاه های فروش جک برقی تهیه میکنند اما متاسفانه کارگاه های فروش شخصی را که تبهر در زمینه ی نصب ندارد را برای مشتری میفرستد و در این مواقع است که نصب به درستی انجام نمیشود .
در جک برقی که در دربهای اتوماتیک نصب می شوند مرکز کنترل چه نقشی دارد ؟

مرکز کنترل درب اتوماتیک یا همان جک برقی  که یک بخش اصلی در تمامی انواع دربهای اتوماتیک مانند درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی ، درب پارکینگ ، راه بند و تمامی سیستم های کنترل تردد به شمار می روند ، در حقیقت جعبه ای است که در آن تابلوی فرمان قرار می گیرد و کنترل باز و بسته کردن درب را از طریق شاسی های متصل به آن و سیستم های کنترل فرمان رادیویی که دارای یک قسمت گیرنده رادیویی می باشد و از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده درب اتوماتیک آن را کنترل خواهد کرد  .

شرکت های زیادی در کشور وجود دارند که کار پخش ، تولید ، فروش انواع جک برقی را انجام میدهند . شما برای اطلاعات بیشتر می توانید از نمایندگی ما پی اس کالا یا به وبسایت شخصی ما www.pskala.com  مراجعه نمایید .

شرکت های فراوانی نیز وجود دارند که جک های برقی خود را با قیمت ارزان تر به جای اجناس نو جا زده و آن را به مشتری خود می فروشند و در نهایت گارانتی نیز به مشتر ی خود نمیدهند و مشتری اینجاست که در صورت هر نوع خرابی جک برقی اش به مشکل برخورد کرده و نیاز خود را با خرید این نوع جک برقی نه تنها برطرف نکرده است بلکه ، یک هزینه ی مجدد برای خرید جدید دستگاه نو جدید دیگر باید بدهد و این اصلا منصفانه نیست .

اشتراک این نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


عمل بینی در کرج